facebook

Generator flag online

Prosimy pamiętać, że podany w sklepie i zamawiany przez Państwa format flagi jest równoznaczny z gotowym formatem produktu – wraz z wykończeniem (taśmy wzmacniające, obszycie, tunele).

Prosimy więc o dokładne sprawdzenie pliku – wszystkie ważne elementy: teksty, logosy i inne elementy grafiki nie powinny się znajdować przy samych krawędziach flagi. Sugerowana odległość grafiki to min. 3 cm od krawędzi z obszyciem (dwuigłówka) i min. 4 cm od krawędzi z taśmą wzmacniającą lub tunelem z taśmy.

Wszystkie tunele z materiału bazowego zawsze są zadrukowane, dlatego prosimy zwracać uwagę, czy szew od tunelu nie będzie przechodził przez napis lub ważny element grafiki.

Gotowy produkt z nadrukiem projektu może różnić się od poglądowego. Powodem mogą być ograniczone możliwości techniczne, różnice w wyglądzie poglądowym, różnice pomiędzy proporcjami i rozdzielczością poszczególnych ekranów komputerowych, a także różnice pomiędzy obrazem płaskim, a rzeczywistym.

Odcienie widoczne na monitorze mogą różnić się od kolorów wydrukowanych na materiale. Różnice mogą wynikać z ograniczeń technicznych przy wykonywaniu nadruków (drukujemy w systemie CMYK), a także od ustawień kolorystycznych ekranów użytkowników.

Usługodawca dołoży wszelkich starań, aby nadruki i ich kolory były jak najbardziej zbliżone do wersji poglądowej.

Prosimy o sprawdzenie rozdzielczości wstawianych do projektu map bitowych.

Wymagania dotyczące plików graficznych:

  • Plik wynikowy w formacie PDF (skala 1:1, 1:10, 1:100), bez znaczników/paserów, bez dodatkowych opisów, bez spłaszczania warstw, bez narysowanej konfekcji.
  • Format strony PDF powinien odpowiadać rozmiarowi netto wydruku.
  • Czcionki zamienione na krzywe.
  • Bezpieczny minimalny wymiar elementu kolorowego 1 mm (skala 1:1).
  • Bezpieczny minimalny wymiar elementu białego 2 mm (skala 1:1).
  • Mapy bitowe w modelu kolorystycznym CMYK osadzone w pliku (a nie jako link do zewnętrznego źródła), bez profili ICC,.
  • Minimalna rozdzielczość dla mapy bitowej 72 dpi (skala 1:1).
  • Napisy i obiekty wektorowe w modelach kolorystycznych CMYK, PMS Coated albo Uncoated lub RAL.