facebook

Flagi reklamowe – informacyjne, na targi, eventy, do oznaczenia miejsc placówek, sklepów, hal produkcyjnych i miejsc związanych z prowadzoną działalnością.

Chcesz zamówić flagę do swojej firmy  - flagę z własnym nadrukiem - logi firmy.

Masz pytania dotyczące zamówienie 

Telefon: +48 505 269 166 lub E-mail: sklep@flagionline.pl

Flaga pionowa:

Zazwyczaj przeznaczona na maszt. Obszyta lub docięta do formatu na bokach.

Po stronie masztu wzmocniona taśmą z karabińczykami. U góry opcjonalnie tunel z taśmy lub materiału flagowego, otwarty, lub zaszyty z jednej strony.

Wykonana z wysokiej jakości materiału poliestrowego 110 g/m2. Drukowana metodą druku cyfrowego z przebiciem lustrzanym na drugiej stronie.

Flaga w pionie może być także wykończona jak baner: na górze i na dole posiada tunele i wówczas można wydrukować ją na grubszym materiale – 210 g/m2.


Zadruk będzie jednostronny, mniej prześwitujący i bardziej nasycony.

Flaga pozioma:

Flaga wykończona jak transparent lub typowa „szturmówka” z tunelem po lewej stronie.
Po stronie masztu może być także wzmocniona taśmą z karabińczykami, sznurkami lub nabitymi oczkami. Wykonana z materiału poliestrowego 110 g/m2. Drukowana metodą druku cyfrowego z przebiciem lustrzanym na drugiej stronie.

Flaga pozioma może być także wykończona jak baner: naokoło wzmocniona taśmą z nabitymi oczkami. Wydrukowana na grubszym materiale – 210 g/m2 będzie spełniać rolę banera reklamowego do zawieszenia wewnątrz hal oraz na zewnątrz budynku. Zadruk będzie jednostronny, mniej prześwitujący i bardziej nasycony.

Opcjonalnie taki baner można wydrukować na materiale poliestrowym 110 g/m2, z dziurkami (Mesh). Wówczas będzie on dużo lżejszy niż baner na typowym Meshu PCV i będzie nadawał się do zawieszenia z miejscach gdzie wieje silniejszy wiatr.