facebook

Projekt flag / flagi na zamówienie 

Produkcja flag na zamówienie

Witamy na stronie flagionline.pl!

Specjalizujemy się w produkcji flag na zamówienie. W naszym sklepie można stworzyć własny projekt flagi. Drukujemy flagi i banery na tekstyliach. Oferujemy nowoczesne technologie druku oraz duże doświadczenie w branży. W Generatorze flag można wstawić swój projekt ( JPG lub PNG) i przesłać nam gotowe zamówienie. Wstawiony plik można także dowolnie modyfikować przy użyciu Narzędzi Generatora, zaprojektowanie własnej flagi oraz banery w kilku krokach. Zaprojektuj własny baner reklamowy lub flagę.

Jeśli nie posiadają Państwo gotowego pliku, prosimy o kontakt mailowy: sklep@flagionline.pl z prośbą o ofertę składu graficznego. Do kalkulacji potrzebujemy: format flagi, ilość zdjęć, logosów i tekstów, jakie mają się znaleźć na fladze (gotowe zdjęcia, grafikę i logosy prosimy przesłać mailem w celu uprzedniej weryfikacji ich rozdzielczości)

Własny projekt flagi lub banery reklamowego

Sklep flagionline.pl został zaprojektowany tak, aby każdy Użytkownik mógł samodzielnie zaprojektować swoją flagę lub baner. Jeśli posiadacie własny, wcześniej przygotowany w innym edytorze lub programie projekt flagi, możecie także przesłać go do nas i zlecić spersonalizowaną produkcję włącznie z modyfikacją pliku.

Sklep flagionline.pl wychodzi naprzeciw wszystkim indywidualnym Klientom, którzy w krótkim czasie mogą dopasować odpowiedni produkt do promocji swojej firmy, a także na okazję różnych wydarzeń, imprez sportowych, spotkań towarzyskich i rodzinnych uroczystości!

Flagi na zamówienie już od jednej sztuki. Możliwy dowolny format.

Banery reklamowe - szybka realizacja - wysyłka

Telefon: +48 505 269 166 lub E-mail: sklep@flagionline.pl